Doradztwo biznesowe

Korzystając z zespołu praktyków, zaprzyjaźnionych przedsiębiorców i specjalistów, z zakresu zarządzania oraz marketingu, Biuro Rachunkowe Memoria oferuje doradztwo biznesowe.

Przestrzeń biznesowa dla początkujących podmiotów może okazać się trudną do asymilacji. Nawet firmy istniejące już od lat na rynku, mające bardzo duże doświadczenie, zdarza się, że nie nadążają za nieustannie zmieniającymi się przepisami w Polsce. Biuro rachunkowe Memoria proponuje wsparcie i pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności. Nasze doradztwo biznesowe prowadzone jest przez doświadczonych ekspertów, strategów i analityków. Pomożemy Ci przekształcić Twoją organizacje w najlepszą dla Ciebie formę prawną. Doradzimy, jakie kroki podjąć, aby wesprzeć rozwój firmy. Udzielimy wskazówek księgowo-podatkowych mających na celu osiągnięcie optymalnego wyniku finansowego. Doradztwo ma umożliwić firmom skuteczną realizację swoich projektów biznesowych ukierunkowanych na rozwój, wzrost zysków i poszerzenie swojej działalności.

Oferta skierowana jest do osób, które:

  • zakładają działalność i potrzebują potwierdzenia słuszności swojego planu oraz wskazówek,
  • prowadzą działalność i potrzebują bodźców do dalszego rozwoju czy optymalizacji procesów biznesowych.

Skład zespołu doradczego zostanie dostosowany indywidualnie do charakterystyki prowadzonego przedsiębiorstwa. Ocenimy pomysły lub przedstawimy analizy i zasugerujemy rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie zysku i rozwój przedsiębiorstwa.